عکس های باران خواننده زن ایرانی

دسته بندی : عکس های خوانندگان

عکس های باران خواننده زن ایرانی

عکس های باران خواننده زن ایرانیرا قرار داده ایم

باران هم اکنون با شهیاد  ازدواج کرده است !

به دستور کمیته فیلترینگ پاک گردید

بیوگرافی کوتاه باران:

باران خواننده ایرانی موسیقی پاپ متولد ۱۴ دی ماه شروع کرد / او فرزند آخر خانواده ای  هنرمند و فارغ التحصیل رشته بیزنس از کانادا مى باشد.
باران در سن ۱۱ سالگی به همراه خانواده اش از ایران مهاجرت کرد و مقیم کانادا شد ، در سنین نوجوانی چند دوره ازاد و اکادمیک خوانندگی را در یکی از اموزشگاه های موسیقی کانادا پشت سر گذاشت .
باران به زبان های انگلیسی ، فرانسه ، فارسی و کردی مسلط است، او اولین اهنگ رسمی خود را به نام “حس عاشقی” با همصدایی جمشید منتشر كرد

و پس از ان با پيام شمس ( اهنگساز و تنظيم كننده) كار خود را ادامه داد.
اولين اهنگ باران در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۱ -۲۶ فوریه ۲۰۱۳ – به صورت تک اهنگ به نام “زیادى” (با ترانه گلناز گلزارى واهنگسازى پيام شمس ) منتشر شد ، پس از ان باران مشغول كار روى اولين البوم خود شد كه در اينده منتشر خواهد شد.

عکس باران

عکس آتلیه ای باران

تصاویر جدید باران خواننده زن ایرانی

زیباترین عکس های باران خواننده

عکس باران

سری اول عکس های باران خواننده زن

خواننده آهنگ زیادی

عکس های باران موزیک

عکس و تصاویر اینستاگرام باران

باران خواننده

باران

امروز یک اتفاق ِ خوب درادامه ی اتفاقات ِ بزرگی که سابقا قولش رو داده بودم رو می خوام براتون رمز گشاییش کنم یکی از اتفاقِ خوبی که در هفته ها و صد البته چند ماه آینده پیش رو خواهیم داشت اینِ که در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ ( مهر ۱۳۹۴ ) در یکی از بزرگترین جشنواره ها ی موسیقی خاورمیانه شاید هم بزرگترین شون اجرا خواهم داشت . اجراهای بزرگ در کنار برترین خواننده های خاورمیانه در کنارِ نگاه ِ شما و بزرگانِ موسیقی پاپ که سپتامبر امسال در هامبورگ آلمان برگزار می شه . این جشنواره ی موسیقی مانند مسابقاتِ یورو ویژن برای قاره ی اروپا محسوب می شه هر کشوری نماینده های خودشو داره و من به عنوان نماینده ی شما برگزیده شدم خوشحال و شكرگذارم از محبت شما و لطف خداوند كه به عنوان جوان ترين خواننده از طرف كشور ايران كه به تازه گى در موسيقىِ پاپ كارشو شروع كرده انتخاب شدم و واقفم به این که کارِ بسیار دشوارو طاقت فرسایی در کنارِ بزرگان موسیقی خاورمیانه و حتی جهان خواهم داشت و بسیار هیجان زده و مصمم هستم در اون شب با اجرایی قدرتمند بتونم وظیفه مو به داوران و شما عزيزان انجام بدم تا باعث افتخار شما هم وطنان باشم به درستی در نگاه داوران و شما عزيزان انجام بدم تا باعث افتخار شما هم وطنان باشم.

عکس باران خواننده

امتیاز 3.92 ( 13 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

Copyright Asemoona.com© 2017 - Allrights Reserved.